NašePovlečení.cz

  

    O naší společnosti     

      Naše firma vznikla již v roce 1993. Od tohoto roku do dnešního dne se stala stabilní výrobně obchodní firmou. Po celou dobu se snažíme co nejlépe uspokojovat potřeby a požadavky našich zákazníků v širokém sortimentu pracovních oděvů a ochranných prostředků. Zabýváme se prodejem a výrobou standardních pracovních oděvů do lehkého průmyslu, zdravotnictví a potravinářství.

Postupně se náš výrobní sortiment rozšířil o výrobu ložních souprav.V současné době vyrábíme více jak 100 druhů ložních souprav v provedení Bavlna, Krep, Flanel. K tomuto ložnímu zboží můžeme nabídnout širokou paletu barev prostěradel v provedení Froté, Jersey a Klasická prostěradla.

Naše výrobky vyrábíme z tuzemských kvalitních materiálů a především upřednostňujeme jejich kvalitní provedení. Naším cílem je především spokojenost zákazníka.

Součástí naší výroby je možnost opatřit pracovní oděv  logem podle vašeho požadavku. Provedení loga může být jak sítotiskem, tak výšivkou.
 
V současné době Vám můžeme nabídnout kompletní sortiment pracovních ochranných prostředků včetně speciálních rukavic, obuvi, ochrany zraku, sluchu, ochranných přileb, masek a bezpečnostních postrojů.
 
 

 

ÚVODNÍ STRÁNKA | O SPOLEČNOSTI | PRODEJ POVLEČENÍ | KONTAKT | KOŠÍK

všechna práva vyhrazena (c) 2009 Profitex Prostějov, design a kód wedipa.com